Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 21:24
 
İlk Bayramlaşmalar Camide başladı…
İskenderun’da Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile protokol üyelerinin vatandaşla bayramlaşması bayram namazı bitimiyle camide başladı gün içerisinde de devam etti.
Yaşam Haberi
 İlk Bayramlaşmalar Camide başladı…

İskenderun’da Kurban Bayramı namazı için vatandaş sabah 06.00’dan itibaren camilere akın etti. İlçede bütün camiler Bayram namazı dolayısıyla doldu taştı.

Kaymakam İskender Yönden, Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Müftüsü Osman Şekerci ile Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı ve Ak Parti İlçe Başkanı Av. Abdulkerim Güven de bayram namazlarını Merkez Kaptan Mehmet Paşa Cami'nde cemaatle kıldı. Namaz sonrasında Protokol üyeleri vatandaşla bayramlaştı.  

GELENEKSEL BAYRAM BULUŞMASI"

İskenderun’da geleneksel olarak düzenlenen Halk ve Protokol bayramlaşma buluşması Belediye 1 Nolu Sosyal Tesisinde geniş katılımla gerçekleştirildi.  

Bayramlaşma programına İlçe protokolü, siyasetçiler ve siyasi parti teşkilatları temsilcileri, adli, askeri ve mülki erkân, emniyet teşkilatı mensupları, kurum yöneticileri, İş İnsanları, STK temsilcileri, basın mensupları ve kent halkı ilgi gösterdi.

Kaymakam İskender Yönden, her dinden, her mezhepten ve her görüşten insanın bayram coşkusuna ortak olmasının, ilçede yüzlerce yıldır var olan birlik, beraberlik, sevgi, saygı, barış, kardeşlik ve hoşgörü ortamının özelliğini ve güzelliğini bir kez daha gözler önüne serdiğini kaydetti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İlk, Bayramlaşmalar, Camide, başladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı