ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 15:25
 
İlim Yayma Cemiyeti ile Eğitim-Birsen’den ziyaret
İlim Yayma Cemiyeti İskenderun Şube ile Eğitim-Birsen İskenderun Temsilciliği Başkanı Hikmet Altunsöz beraberindekilerle birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Yaşam Haberi
İlim Yayma Cemiyeti ile Eğitim-Birsen’den ziyaret

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlim Yayma Cemiyeti İskenderun Şube ile Eğitim-Birsen İskenderun Temsilciliği Başkanı Hikmet Altunsöz ve beraberindeki Fatih Ulaş, İbrahim Tunçer Ahmet Türen’i makamında ağırladı. Başkan Hikmet Altınsöz, bir süre önce İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nevzat Güneş’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek, Emniyet Müdürü Güneş nezdinde kentin güvenliği ve huzuru için 24 saat özveriyle görev yapan emniyet teşkilatının tüm personeline teşekkür etti.

İlçe Emniyet Müdürü Güneş de, konuklarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, kentin güvenliği ve huzurunun sağlanmasında halkla STK desteğinin çok önemli olduğunu söyledi.  

İlim Yayma Cemiyeti İskenderun Şube Başkanı, Eğitim-Birsen İskenderun Temsilciliği Başkanı Hikmet Altunsöz, İSTE (İskenderun Teknik) Üniversitesi Rektörü Türkay Dereli’yi ziyaretinde Ali Aslan, İbrahim Tunçer, Yahya Kılıç, Fatih Ulaş ve Ahmet Türen eşlik etti.

Başkan Altunsöz, Kurucu Rektör olarak bir dönemi başarıyla tamamlayan İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’ye Cumhurbaşkanlığı tarafından ikinci dönem de görev verilmesinden duydukları memnuniyeti iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlim, Yayma, Cemiyeti, ile, Eğitim-Birsen’den, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı