Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 15:41
 
İkinci Battı-çıktıda revizyon başladı…
Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun’da inşa ettirdiği ikinci battı çıktının Tayfun Sökmen Bulvarı Dönmez durağı mevkiinde revizyonu çalışmalarına başladı.
Yaşam Haberi
İkinci Battı-çıktıda revizyon başladı…

Şehir Trafiğinde yaşanan ciddi sorunlar ve kazalar nedeniyle servis yolları ve pac meydanında ciddi tıkınmalar meydana gelmesi tepkilere neden oluyordu.

140 milyon TL’ye mal olduğu belirtilen, şehir trafiğini rahatlatma konusunda bugüne kadar bir türlü istenileni vermemesi nedeniyle sürekli eleştirilerin hedefinde bulunan battı-çıktıda talep üzerine HBB tarafından iki noktada revizyona karar verildi.

İskenderun Tayfur Sökmen ve İsmet İnönü Bulvarları (Pac Meydanı) arasındaki battı-çıktıyı revize etmek adına başlatılan çalışma kapsamında, Tayfur Sökmen Bulvarı’ndan İsmet İnönü Bulvarı’na (Pac Meydanı) giden yan yol (Dönmez mevkii minibüs durakları) ulaşıma kapatıldı ve inşaata başlandı.

Ekipler çalışmalarına yoğun bir şekilde sürdürürken, servis yolu çalışmalar nedeniyle geçici olarak kapandı. Yapılan yönlendirme ve levhalar ile birlikte alternatif yol olarak Sahil Bulvarından gelecek olan sürücüler Osmangazi Caddesi’ni (kapanan yolun arka sokağını) kullanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İkinci, Battı-çıktıda, revizyon, başladı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı