Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 11:20
 
İKEM yüzmeyi gururla zirvede bırakıyor…
Bölgenin ilk özel okulu, 30 yıllık köklü eğitim kurumunda, Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Yüzme Antrenörlüğünü yapan Murat Kaptanoğlu İKEM Koleji’nin yüzme sporu alanında gururla zirvede bıraktığını söyledi.
Spor Haberi
 İKEM yüzmeyi gururla zirvede bırakıyor…

12 yıldır Özel İKEM Koleji’nde görev yatığını belirten Kaptanoğlu, okul yüzme takımlarında sporcuları ile birlikte Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinden en az birinde, kızlarda veya erkeklerde, bazen her ikisinde de şampiyon olarak, son 10 yılda her defasında İKEM’in adını ‘Yüzme Hatay İl Şampiyonu’ olarak yazdırdıklarını hatırlattı.

 

11 YILDA KIRILMASI GÜÇ

REKORA İMZA ATTIK

Geçen Çarşamba gününden bu yana Antakya’da 3 gün boyunca devam eden 2019-2020 MEB Okul Sporları Yüzme Hatay İl Birinciliği Müsabakalarını Yıldızlar Bayan Yüzme Takımının şampiyon olarak tamamladığını aktaran Kaptanoğlu “11 yıl üst üste İKEM adını Yüzme Hatay İl Şampiyonu olarak yazdırmış, kırılması güç bir rekora imza atmıştır” dedi.

 

Bilindiği üzere İKEM Koleji Haziran’da başka bir okul olarak eğitime devam edeceğine de dikkat çeken Kaptanoğlu “Yani ne yazık ki artık İKEM adı olmayacak. Burada görev yaptığım 12 yıllık sürede, 11 yıl üst üste Yüzme Hatay İl Şampiyonluğuna İKEM adını yazdırıp, görevimi yapmış olmanın verdiği huzur ve mutlulukla, bu sürede hep yanımızda olan geçmiş dönem ve şu anki idarecilerimi, şimdiye kadar İKEM adına yarışmış tüm sporcularımı ve emeği geçmiş ailelerimi anarak, bu son Şampiyonluğa vesile olan tüm sporcularımı ve emeği geçen herkesi gururla, yürekten kutluyorum. İKEM yüzmeyi gururla zirvede bırakıyor” diye mesajını verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İKEM, yüzmeyi, gururla, zirvede, bırakıyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı