ugur okullari - destop
Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 18:23
 
İhsan’a doğum günü sürprizi…
Hatay’ın İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, ekipleri ile birlikte Nörofibromatozis hastası iki kardeşe doğum günü sürprizi yaptı.
Yaşam Haberi
İhsan’a doğum günü sürprizi…

Nörofibromatozis TİP 1 hastası olan iki kardeşe doğum günü sürprizi yapan İskenderun ilçe Emniyet müdürü Nevzat Güneş ve ekibi iki gencin mutlu ettiler.

Deri ve sinir sistemini birlikte etkileyen hastalıklar arasında en yaygın görülen rahatsızlıklar arasında yer alan Nörofibromatozis Tip 1 hastası olan İhsan ve Yasin Kıbrıslı kardeşlerin, Yunus polislerle şehir turu atma hayalini daha önce gerçekleştiren İskenderun polisi şimdi doğum gününde ziyaret ederek pasta kestiler.

Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve beraberinde yunus polisler 25. yaşına giren İhsan Kıbrıslı'ya sürpriz yaparak evini ziyaret ettiler. Yanlarında getirdikleri pastayı keserek hediyelerini veren İlçe Emniyet Müdürü Güneş gençlere sarılarak onların yeni yaşını kutladı getirdikleri hediyeleri verdi.

İhsan ve Yasin Kıbrıslı kardeşler polisleri ve emniyet müdürü çok sevdiklerini ve yanlarında oldukları için çok mutlu olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler.

 Hastalıkları nedeniyle yürümekte güçlük çeken ve evden dışarı çıkmak istemeyen İhsan Kıbrıslı, doğum gününde bir kez daha polislerle birlikte otomobile binerek şehir turu attı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İhsan’a, doğum, günü, sürprizi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı