kehribar - logo yanı
Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 14:01
 
İGEV’li Gönüllülerden eğitim destek kahvaltısı…
İGEV (İskenderun Güney Eğitim Vakfı) eğitim gönüllüsü kadınlar, gençlerin üniversite burslarına katkıyı arttırmak, bu yönde bilinç oluşturmak amacıyla düzenledikleri kahvaltı etkinliğinde buluştu.
Eğitim Haberi
İGEV’li Gönüllülerden eğitim destek kahvaltısı…

İskenderun Güney Eğitim Vakfı Dönem Başkanı Nihad Belli’nin eşi Mediha Belli, İGEV Yönetim Kurulu Üyeleri Nezaket Barutçu ve Özlem Narlı’nın ev sahipliğinde Arsuz Esinti Kafe Restoranda kahvaltı etkinliği gerçekleştirildi.

Üniversite öğrencileri yararına düzenlenen kahvaltı programına, ayrıca Arsuz Kaymakamı Musarı Sarı’nın eşi Emine Sarı, Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in eşi Behice Güven de ilgi gösterdi.  

 

Kurulduğu günden buyana düzenlediği etkinliklerden elde ettiği gelirleri ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine burs olarak kullanan İskenderun Güney Eğitim Vakfı, tüm etkinliklerinde olduğu gibi kahvaltılı buluşma da eğitim gönüllülerinden büyük destek buldu.

 

Deniz manzaralı muhteşem bir havada gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine katılan İGEV’li eğitim neferi kadınlar ile konuklar, hem hasret giderdi, hem de eğitime katkıda bulunmanın hazzını yaşadılar.

 

İGEV Başkanı Nihad Belli’nin eşi Mediha Belli, tek amaçlarının Atatürk ve Cumhuriyet’in temel ilkelerine bağlı, çağdaş, laik bir gençliğin yetişmesine katkıda bulunmak olduğunu belirterek her etkinlikte eğitim adına mücadele ettikleri için katılım gösteren herkesi teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İGEV’li, Gönüllülerden, eğitim, destek, kahvaltısı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı