ugur okullari - destop


Haber Detayı
26 Ekim 2020 - Pazartesi 17:49
 
İGC’den İskenderun.org’a 20. Yıl kutlama ziyareti…
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, kentin ilk haber portalı İskenderun.org’un kuruluşunun 20. yıldönümü kutlama ziyareti gerçekleştirdi.
- Haberi
İGC’den İskenderun.org’a 20. Yıl kutlama ziyareti…

Hatay’da 2001 yılından buyana kesintisiz yayım hayatını internet üzerinden sürdüren ‘Habere atılan imza’ olarak İskenderun’un markası haline gelen İskenderun.org ekibine kutlama ziyaretleri sürüyor.

İskenderun.org Haber Merkezini yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret eden İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli,  internet ortamında 20. Yılına giren ekibi kutlayarak “Bundan sonraki yayım hayatlarında başarılar dileriz. Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerle İskenderun’da birçok gündemi belirlemiş olduklarını biliyoruz. Tabi bu basının göreviydi, kendileri de bu görevi en iyi şekilde yaptı, bundan sonra da yapacağına inanıyorum” dedi.

  İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli ile Yönetim kurulu üyelerinin 20. Yıl kutlama ziyaretlerinden dolayı gurur ve onur duyduklarını vurgulayan Ufuk Aktuğ da “İskenderun.org haber portalı 2001 yılında kuruldu. Kurulduğu günden buyana arkadaşlarımızla birlikte iyi bir ekip çalışmasıyla doğru, dürüst ilkeli bir haber anlayışı içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu hizmetlerde destekleri olduğu için İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine de her zaman teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İGC İSKENDERUN'UN MARKASI

BAYRAĞI HEP ZİRVEDE KALACAK

Bu arada İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nin de 1963 yılında kurulmuş, çok ciddi, Türkiye’nin ve herkes tarafından bilinen saygın bir kuruluş olduğunun altını çizen Aktuğ “Böyle bir kuruluşun değerli Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetiminin elinde olmasından dolayı da bizler de gurur duyuyoruz. İskenderun Gazeteciler Cemiyeti bir markadır, bu markayı en iyi şekilde yürütüp, taşıyıp zirvede tutmak hepimizin görevidir. Biz birlikteyiz, güçlüyüz, her zaman bu memlekete hizmet etmekten yanayız. O nedenle de İskenderun Gazeteciler Cemiyeti bayrağı hep zirvede kalacaktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İGC’den, İskenderun.org’a, 20., Yıl, kutlama, ziyareti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı