Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 12:58
 
İGC’den, Belediye Başkanı Tosyalı’ya Ziyaret!
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkullah Terbiyeli ile yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.
Yaşam Haberi
İGC’den, Belediye Başkanı Tosyalı’ya Ziyaret!

İGC Başkanı Terbiyeli’ye yönetim kurulu üyeleri Murat Tat, İlyas Edip Terbiyeli ve Cuma Keseroğlu’nun da eşlik ettiği ziyaret karşılıklı sıcak ve samimi sohbet ortamında geçti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, gerçekleştirmeyi planladıkları projelerin ilgili makamlara aktarıldığını ve takibini de sürdürdüklerini belirterek projelerin yatırım programına alınmasının ardından çalışmalara da hızlı bir şekilde başlanacağını söyledi.

Kısıtlı bütçeyle iyi işlere imza atmak için çaba sarf ettiklerinin altını çizen Başkan Tosyalı, bir süre önce Hatay’ı ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun İskenderun için düşünülen yatırımları yerinde görmesinin de kent adına büyük bir şans olduğuna işaret etti.

İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de Başkan Tosyalı’nın çalışmalarını, İskenderun için gösterdiği çabanın yakın takipçisi olduklarını ifade ederek yapılanların basın mensupları aracılığıyla kamuoyuna daha çabuk bir şekilde aktarıldığını kaydetti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İGC’den,, Belediye, Başkanı, Tosyalı’ya, Ziyaret!,
Yorumlar
Haber Yazılımı