ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 18:56
 
Hisar life Covid-19 kurallarıyla düğün sezonunu açtı…
Hisar Life işletmecisi Hamza Kurt, Türkiye genelinde 1 Temmuz itibariyle covid-19 önlemleri ve kuralları çerçevesinde düğün sezonunu açtıklarını söyledi.
Magazin Haberi
Hisar life Covid-19 kurallarıyla düğün sezonunu açtı…

Arsuz Karaağaç Mahallesinde bulunan Hisar life kır düğün salonu işletmecisi Hamza Kurt, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun Covid-19 önlemleri ve kuralları çerçevesinde düğün yapacaklar ile katılacakları ilgilendiren konularda aydınlatıcı bilgi verdi.

Kır düğün salonlarında düğün yapacak vatandaşların huzur ve sağlığını koruyacak şekilde hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Hisar life işletmecilerinden Hamza Kurt, “Biliyorsunuz ki Dünyayı etkisi altına alan covid-19 virüsü ülkemizde de sıkıntı yarattı. Ancak alınan sıkı tedbirler nedeniyle 1 Temmuz itibariyle düğün sezonu açıldı. Bu nedenle bizler de Hisar life ailesi olarak tüm ekibimizle başta genç çiftlerimiz olmak üzere salonumuza gelecek olan tüm davetlilerin oturma düzeninden salonun dezenfektesine, tüm önlemlerimizi aldık” dedi.

Kır düğünlerinde kapasitelerinin 350 olarak belirlendiğini, girişten itibaren konukların ellerini dezenfekette ederek içeri giriş yaptıklarını ifade eden Kurt “Güvenliğimiz için ateş ölçerlerle konuklar karşılanacak. Sağlık Bakanlığımızın verilen talimatlarına harfiyen eksiksiz olarak uyacağız. On kişilik masa düzenimiz sosyal mesafeye göre altı kişi oturacak şekilde dizayn edildi. Masalar arası mesafeyi de en az bir buçuk metre olarak açmış bulunuyoruz. Ayrıca her alanda sosyal mesafelere dikkat ettik, belirleyici işaretlemeler yapıldı. Haricinde her masada kolanya ve dezenfektan olacak. Bizim için insanların, misafirlerimizin sağlığı her şeyin önünde” diye konuştu.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hisar, life, Covid-19, kurallarıyla, düğün, sezonunu, açtı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı