ugur okullari - destop


Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 17:21
 
“Hiçbir çalışanımız mağdur edilmeyecek”
Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, küresel Corona Virüs salgınına karşı milli dayanışmanın önemine vurgu yaparak, salgın süresince şirketlerinde çalışanların işlerine devam edeceğini duyurdu.
Ekonomi Haberi
“Hiçbir çalışanımız mağdur edilmeyecek”

Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, yayınladığı yazılı açıklamada, Çin’in Wuhan kentinde başlayıp kısa sürede bütün dünyaya yayılan ve ülkemizi de etkileyen Corona Virüs salgınına karşı devlet ve millet olarak büyük mücadele sürecine girdiklerini belirtti.

 

Yönetim kurulu Başkanı Atakaş açıklamasında “Millet olmak iyi günde, kötü günde, kederde ve kıvançta birlikte olmak, milli dayanışma demektir. Bizler bu bilinçle bu mücadele sürecinde yer almak amacıyla; her zaman ATAKAŞ Ailesinin bir ferdi olarak gördüğümüz 1109 çalışanımızı, Corona Virüs nedeniyle işinden ayırmayacağız, ücretsiz izine çıkarmayacağız, maaşlarında hiçbir şekilde indirime gitmeyeceğiz” görüşlere yer verdi.

 

Devletin ihtiyaç sahibi işletmeleri desteklemek amacıyla verdiği kısa çalışma ödeneğine devlete yük olmamak için müracaat etmeyeceklerinin altını da çizen Atakaş şöyle devam etti:  “Bu zorlu süreci ATAKAŞ Grubu olarak yapacağımız fedakârlıklarla aşacağımıza inanıyoruz. Ayrıca kendi hayatlarını hiçe sayarak, milleti bu virüs belasından kurtarmak için gece gündüz demeden çalışan ülke genelindeki tüm sağlık çalışanlarımıza, bu mücadelede milletimize hizmet için fedakârca kahramanca görev yapan kamu, özel, tüm yetkili ve görevlilere ATAKAŞ Grubu olarak şükranlarımızı sunarız.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Hiçbir, çalışanımız, mağdur, edilmeyecek”,
Yorumlar
Haber Yazılımı