Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 12:22
 
Hiçbir Çalışan İşten Çıkartılmayacak
Ekinciler Demir Çelik, çalışanlarının sağlığını güvence altına alma konusunda en üst düzeyde hassasiyet göstererek üretime ara verme kararı aldı.
Ekonomi Haberi
Hiçbir Çalışan İşten Çıkartılmayacak

Ekinciler Demir ve Çelik San. A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Haluk Ekinci, “Ekinciler Holding olarak, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına almış olan korona virüs (COVID-19) salgını nedeniyle, çalışanlarımızın sağlığını korumaya yönelik tedbirler kapsamında, başta Ekinciler Demir Çelik San. A.Ş. olmak üzere, 26 Mart tarihinden başlamak üzere, kademeli olarak tüm şirket ve ünitelerimizde, üretime ara verme kararı aldık” dedi.

Ekinci, “Bu, şirketler, çalışanlar ve devletimiz tarafından, güç birliği içerisinde yönetilmesi gereken bir süreçtir. Sağlık Bakanlığının kamuoyuna duyurduğu korona virüsün yayılmaması yönündeki tavsiyeleri de dikkate alınarak, toplumsal sorumluluklarımız çerçevesinde, bizde Ekinciler olarak, zorda olsa bu kararı almayı uygun gördük.  Bu süreçte hiçbir çalışanımız işten çıkarılmayacaktır. Hep beraber omuz omuza vererek en kısa sürede bu zor süreçten çıkacağımıza inanıyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hiçbir, Çalışan, İşten, Çıkartılmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı