ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 17:19
 
Her Zaman Teşkilatımızın Yanındayız
İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ, polis teşkilatının yanında olmaya devam edeceğiz diyerek,” Herkesin Polisi Kendi Vicdanıdır, Polis Vicdanı Olmayanın Karşısındadır” dedi.
Yaşam Haberi
Her Zaman Teşkilatımızın Yanındayız

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Baştuğ, Polis Teşkilatının 176’ncı yıldönümünü kutladı. Baştuğ, “ Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanın karşısındadır. Türk Polisi’nin Türkiye’nin dört bir yanında halkın huzur ve güvenliği için canını ortaya koyarak başarılı işlere imza atmaktadır. İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği olarak her zaman emniyet teşkilatının ihtiyaçlarının karşılanmasında yanında olmaya devam edeceğiz.” Şeklinde açıklama yaptı.

Dernek vasıtasıyla Emniyet Teşkilatının araç, gereç ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında katkı sunan tüm hayırseverlere de teşekkür eden Mustafa Baştuğ, Başta Hatay İl Emniyet Teşkilatı ve ilçe teşkilatları olmak üzere, Türk Polis Teşkilatının Polis Haftası’nı Kutladığını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Her, Zaman, Teşkilatımızın, Yanındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı