Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 09:22
 
Hem eğlendiler, hem de eğitime destek oldular
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu yararına düzenlenen dayanışma gecesi, yaşanan coşkunun yanında okula destek sağlayanlar da unutulmadı.
Magazin Haberi
Hem eğlendiler, hem de eğitime destek oldular

            İsa Taş Plaza’da düzenlenen dayanışma ve kaynaşma gecesine, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Türk Eğitim Sen Başkanı Yavuz Selim Yanık ve Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş katıldı.

Gecede açış konuşmasını yapan Okul Aile Birliği Başkanı  Funda  Turaç, başta okul idarecileri olmak üzere kendilerine destek veren tüm velilere teşekkür etti.

           M. Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Mustafa Asıl, göreve geldiği günden bu yana velilerin katkılarıyla okulda 1000 (m²) halı sahanın yapıldığını, bilgisayar laboratuvarına 25 yeni bilgisayarın kazandırıldığını, okul duvarlarının yükseltilerek öğrencilerin güvenliğinin sağlandığını, öğrenciler için kamelyaların yapıldığını belirti. Bunların yanı sıra akademik yönden de büyük başarılara imza atıldığını dile getiren Okul Müdürü Asıl, önceki yıl 31, bu yıl ise 54 öğrenciyi nitelikli okullara göndererek İskenderun’un en başarılı okulunun Mehmet Akif Ersoy olduğunun kanıtlandığını ifade etti.

           Gecede ayrıca, organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen Okul Aile Birliği üyelerine ve okula her zaman destek sağlayan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Raif Gökmeydanı’na teşekkürlerini sunarak hediyeleri verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hem, eğlendiler,, hem, de, eğitime, destek, oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı