SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
04 Haziran 2021 - Cuma 14:28
 
HEM’de ‘Hayat boyu öğrenme’ sergisi…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" dolayısıyla Halk Eğitim Merkezindeki kurslarda yapılan eserlerden hazırlanan stantların yer aldığı serginin açılışı törenle gerçekleştirildi.
Eğitim Haberi
HEM’de ‘Hayat boyu öğrenme’ sergisi…

1 - 7 Haziran ‘hayat boyu öğrenme’ haftası dolayısıyla İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği, koordinasyonuyla bir dizi etkinlikler hazırlandı. 3 Haziran 2021 (dün) Perşembe müzik dinletisi ve akabinde mehter takımı gösterisiyle başlayan etkinlik programı bugün de devam etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘Hayat boyu öğrenme’ kurslarına katılanların sergisinin açılışında Halk oyunları gösterisi sunuldu. İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in açılışını yaptığı sergiler, davetliler tarafından gezildi.

 

El emeği göz nuru ürünler, tabloların yer aldığı ‘Hayat boyu öğrenme’ sergisini Kaymakam İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile vatandaşlar gezdi.

 

‘Hayat boyu öğrenme’ haftası etkinliklerinin 7 Haziran 2021 Pazartesi günü ise Anıt Alanı'nda balon dağıtımı yapılması ve halk oyunları gösterisi sunumuyla sona ereceği bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HEM’de, ‘Hayat, boyu, öğrenme’, sergisi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı