ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 16:25
 
Hedef Evim 50. Şubesini İskenderun’a açtı
Gayrimenkul ve araç almak isteyenlere finans sağlamaya yönelik çalışmalar yapan Hedef Evim İskenderun’da 50. Şubesiyle hizmete girdi.
Ekonomi Haberi
Hedef Evim 50. Şubesini İskenderun’a açtı

Hedef Evim’in Prof. Muammer Aksoy Caddesi üzerinde gerçekleştirilen açılışa, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye Başkan yardımcısı Ahmet Keskin, firmanın Bölge Müdürü Hakan Demirdelen ve Şube Müdürü Hikmet Güner katıldı.

 

Kurdela kesinin ardından Bölge Müdürü Hakan Demirdelen, Hedef Evim’in, şu anda aktif olarak ülke genelinde 50 şubesinin bulunduğunu belirterek, yakın zamanda Dörtyol başta olmak üzere toplamda beş şubenin daha hizmete gireceğini açıkladı.

 

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ‘Neden İskenderun’ sorusuna cevap veren Şube Müdürü Hikmet Güner, kentin finans anlamında güçlü bir altyapısının bulunduğu, gayrimenkul ve araç konusunda önemli bir portföye sahip olduğunu dile getirerek “Gerek sanayisi ve gerekse liman anlamında ekonomik yönden çok güçlü bir kentimiz olduğu için İskenderun’a giriş yaptık. Tabi bunun yanında gerek gayrimenkul gerekse araç konusunda da önemli bir talep vardır, biz de bunların alımına destek vermek için İskenderun’a geldik.

 

        Bölge Müdürü Demirdelen Başkan Tosyalı’ya sistemin işleyişi ve müşterilerin konut, işyeri ve araç gibi ihtiyaçlarını karşılamak için yürüttükleri sistemi anlattı.

 

        Başkan Tosyalı, hayırlı olması dileğinde bulunarak yöneticileri kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hedef, Evim, 50., Şubesini, İskenderun’a, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı