ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
21 Nisan 2021 - Çarşamba 13:36
 
HBB Personeline Arsuz’daki işletmelerden indirim
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Arsuz Turizm ve Kültür Derneği, ilçenin turizmine katkı sağlamak amacıyla indirim protokolü imzaladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi personeli, derneğe üye olan 24 işletmeden faydalanabilecek.
Yaşam Haberi
HBB Personeline Arsuz’daki işletmelerden indirim

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Aslan protokolü birlikte imzalayarak her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

İlçede derneğe üye 24 işletmenin bulunduğunu ifade eden Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Aslan imzalanan protokol ile Hatay Büyükşehir Belediyesi personelinin bu işletmelerde indirimden faydalanabileceğini söyledi.

 

Yapılan protokol ile Arsuz’daki işletmelere önemli destek sağlanmış olacağını belirten Başkan Savaş, “Bizi belediyemizde ziyaret eden Arsuz Turizm ve Kültür Derneğine teşekkür ederim. Yaklaşık 14 aydır dünyada pandemi süreci yaşanıyor. Ve bundan sonraki meçhul günlerde esnafımız daha rahat etsin diye Arsuz Turizm ve Kültür Derneği önemli bir çalışma yapmıştır. Bu çalışmanın içerisinde otelden lokantaya kadar birçok işletme mevsimlere bağlı olmak üzere indirim vermektedir. Biz de bugün Hatay Büyükşehir Belediyesi adına Arsuz Turizm ve Kültür Derneğine üye olduk. Ve belediyemizde çalışan bütün arkadaşlarımız Arsuz’daki gidecekleri oteller başta olmak üzere esnafımızın büyük bir kısmında yüzde 20’den başlamak üzere indirim alacaklardır. Arsuz Turizm ve Kültür Derneği başkanı ve yönetim kurulu üyelerine kendi ilçelerine yapmış oldukları duyarlı ve faydalı işten dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HBB, Personeline, Arsuz’daki, işletmelerden, indirim,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı