ugur okullari
Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 11:30
 
HBB covid-19 salgını önlemlerini genişletti…
Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri il genelinde, dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgınına karşı aldığı önlemlerini genişleterek arttırıyor.
Yaşam Haberi
 HBB covid-19 salgını önlemlerini genişletti…

Vatandaşların sağlığını her zaman ön planda tutan Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları doğrultusunda başlattığı çalışmaları aralıksız devam ettiriyor.

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi tüm birimleriyle il genelindeki ana arterler ile ara sokaklarda dezenfekte ve ilaçlama çalışması gerçekleştiriyor. Ekiplerin kimsenin rahatsız olmaması ve etkilenmemesi amacıyla gece başlattığı çalışmalar, vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. Yetkililer, salgına karşı alınan önlemlerin aralıksız süreceğini belirtiyor.

 

Ekipler ayrıca, gelen talep üzerine sitelerdeki ortak kullanım alanları, semt pazarları ve toplu taşıma araçlarında ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Market ve manavlarda da gerekli denetimleri gerçekleştiren ekipler, il genelinde çalışmaların tüm hızıyla devam edeceğini bildirdi. 

 

Vatandaşları zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları konusunda da ısrarla uyaran yetkililer, salgın hastalık riskine karşı herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , HBB, covid-19, salgını, önlemlerini, genişletti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı