ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Nisan 2021 - Cuma 18:17
 
Hataylı yaralı uzman hastanede şehit oldu…
PKK'lı teröristlerin saldırısında yaralanan, Hatay’ın Altınözü nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Mehmet Kırmızı (27), 2 gün sonra tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.
Yaşam Haberi
Hataylı yaralı uzman hastanede şehit oldu…

Uzman Çavuş Kırmızı'nın acı haberi, ailesinin yaşadığı Adana'ya ulaştı. PKK'lı teröristlerin saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Mehmet Kırmızı, tedavi gördüğü Ankara'da, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit oldu. Şehidin acı haberi, Ceyhan ilçesi Şanözbilen Mahallesi'nde yaşayan ailesine ulaştı. Şehidin evinin olduğu sokak Türk bayraklarıyla donatıldı.

4 AY ÖNCE NİŞANLANMIŞ

Anne Aliye Kırmızı, çocukları Yasemin ve Fehmi ile birlikte şehit oğlunun cenazesini karşılamak için Adana Havalimanı'na gitti. 4 ay önce nişanlandığı belirtilen Mehmet Kırmızı'nın babası Zeynel ile ağabeyi Sedat Kırmızı'nın ise Ankara'da oldukları kaydedildi.

Anne Aliye Kırmızı, çocukları Yasemin ve Fehmi ile birlikte şehit oğlunun cenazesini karşılamak için Adana Havalimanı’na gitti. Dört ay önce nişanlandığı belirtilen Mehmet Kırmızı’nın babası Zeynel ile ağabeyi Sedat Kırmızı’nın ise Ankara’da oldukları öğrenildi.

 

Adana Valiliği, şehit Uzman Çavuş Mehmet Kırmızı'nın cenazesinin, yarın öğlende Ceyhan ilçesinde Asri Mezarlığı şehitliğinde defnedileceğini açıkladı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hataylı, yaralı, uzman, hastanede, şehit, oldu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı