Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 10:50
 
Hataylı Kadın Girişimci Fatma Önal Önlen'in Büyük Başarısı
Hataylı kadın girişimci Fatma Önal Önlen, Dünyanın lider danışmanlık ve denetim şirketi EY'nin (ernst&young) küresel çapta düzenlediği bu yıl 12. kutlayan Girişimci Kadın Liderler Sınıfı programına seçilen 10 kadından biri oldu.
Ekonomi Haberi
Hataylı Kadın Girişimci Fatma Önal Önlen'in Büyük Başarısı

Hatay’da mobilya sektöründe kendinden söz ettiren Kadın Girişimcisi Fatma Önal Önlen'nin  EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’nın 2019 sınıfında yer alacak 10 kadın girişimci arasına girmeye hak kazandı. Sektörde fark yaratan tasarımları anahtar teslim ofis, kolej, hastane otel ve ev projeleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Önlen ilk on isim arasında yer almayı başardı.

Liderler sınıfını seçmek üzere programın bu seneki jüri üyeleri KAGİDER Başkanı Emine Erdem, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Bozlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bozluolçay ve birbirinden değerli konuk jüri davetlileri bir araya geldi.

 Her şehirden çok sayıda katılımcının olduğu mülakat seçmelerinde global dünyada gelecek vadeden kadın liderlerin seçildiği program ilk toplantısı 9-10 Ekim tarihinde düzenlenecek. Seçilen kadın girişimcilerin uluslararası rekabet gücünü ve motivasyonunu artıracak yıl boyunca yurtiçi ve yurtdışı programlar düzenlenecek.   

MyOffice Mobilya Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Önal Önlen’in, 9-10 Ekim tarihinde yapılacak olan değerlendirmede liderlik koltuğuna oturması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hataylı, Kadın, Girişimci, Fatma, Önal, Önlen'in, Büyük, Başarısı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı