Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 08:52
 
Hatay Zabıta Ekibi Dörtyol'da Kutladı
Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta personeli; Zabıta Teşkilatının 193. yıldönümünü Dörtyol’da düzenlenen gecede coşkuyla kutladı.
Yaşam Haberi
Hatay Zabıta Ekibi Dörtyol'da Kutladı

Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Zabıta personeli Dörtyol Kılçık Restaurant'ta düzenlenen ve CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Ahmet Kilisli,3.Bölge Zabıta Şube Müdürü Mehmet Utku Kaplan,Arsuz ilçe belediyesi Zabıta Müdürü Cevat Aydemir, Zabıta birim amirleri ile personelin buluştuğu gece, geç saatlere kadar sürdü.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire başkanı Ahmet Kilisli, Zabıta Teşkilatının kuruluşu nedeniyle düzenlenen geceye öncülük eden Milletvekili Suzan Şahin'e teşekkür ederek," Günün her saatinde görevi başında olan Zabıta personelimizin özverili çalışmaları takdire şayandır. Böyle özel bir günde bir arada olmak birlik ve beraberliğimizin pekişmesi açısından önemlidir" dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Zabıta Şube Müdürü Mehmet Utku Kaplan, Zabıta teşkilatının önemli görevler üstlendiğine dikkat çekerek, "Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek amacıyla canla başla görev yapan çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Bir anlamda kolluk görevi yapan zabıta teşkilatı gece gündüz demeden çalışmaktadır. Bir araya gelmemize vesile olan Milletvekilimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Havai fişek gösterisinin yapıldığı gecede müzik eşliğinde zabıta ekibi ve davetliler gönüllerince eğlendiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hatay, Zabıta, Ekibi, Dörtyol'da, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı