ugur okullari - destop
Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 16:07
 
Hatay TÜGVA'dan Bakana anlamlı hediye
Ankara Kızılcahamam’da düzenlen Türkiye Gençlik Vakfı Eğitim Kampında Hatay TÜGVA en başarılı 4 il arasına girdi. Plaket alan Hatay TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü İl Temsilcisi Fatih Yalçın da bakana hediye sundu.
Eğitim Haberi
Hatay TÜGVA'dan Bakana anlamlı hediye

Eylül ayı sonrasında düzenlenen ve iki gün süren kampta “Üstün Başarı” sergileyen 4 ilden biri olan Hatay TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü oldu.

Türkiye genelinde yapılan değerlendirmeler sonucunda Hatay ekibi başarılı çalışmalar ve üstün gayretlerinden dolayı ödüllendirilen iller arasında yer aldı.

 

Ödül töreninde Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü İl Temsilcisi Fatih Yalçın, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk’a da anlamlı bir hediye takdim etti.

 

Milli duygularla maneviyatın sentezini ifade eden, Türk bayrağı desenli kutu içerisinde kutsal kitap Kur'an-i Kerim takdim eden İl temsilcisi Fatih Yalçın’ın bu hediyesini çok anlamlı bulan Milli Eğitim Bakanı Selçuk “Hayatım boyunca aldığım en anlamlı ve en ulvi hediyelerden biri. Bundan dolayı sizlere çok teşekkür ederken,  tüm Hatay’a da bizlerden selam götürün, teşekkür ederim” dedi.

 

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’la karşılaşmasını büyük bir mutluluk olarak ifade eden Hatay TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörlüğü İl Temsilcisi Fatih Yalçın da, “18 yıl aradan sonra sizinle burada ve anlamlı bir hediye vererek karşılaşmak bana ayrıca bir onur ve mutluluk verdi. Öncelikle yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda yanımızda olan, bizlerden desteklerini esirgemeyen İl yönetimimize teşekkür etmek istiyorum. Bu ödülü Hatay’a getirdiğimiz için gururluyuz. Böylesine anlamlı ödüller bizi daha çok motive ediyor, sorumluğumuzu daha da arttırıyor. Bu bilinçle çalışmalarımıza ara vermeden var gücümüzle Hatay gençliğine faydalı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hatay, TÜGVA'dan, Bakana, anlamlı, hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı