Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 17:47
 
Hatay’ın tek süper lig takımı moral desteği bekliyor…
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbolunun köklü ve öncü kulüplerinden İskenderun Engelliler Hatay’ın süper ligde mücadele eden ilk ve tek takım olarak arkasında her kurumdan haklı moral desteğini bekliyor.
Spor Haberi
Hatay’ın tek süper lig takımı moral desteği bekliyor…

Geçen yılın Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi şampiyonu olarak bir kez daha süper ligdeki yerini alan Hatay’ın İskenderun Engelliler Kulübü bu sezon milyonluk bütçelere sahip büyük kulüpleriyle mücadele etmeye hazırlanıyor.

İskenderun Engelliler Kulübü Başkanı Suat Atasever, ilçe Belediyesinin takıma verdiği destek sözünü yerine getirmesini beklediklerini belirterek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve başkan yardımcılarını spora verdikleri desteği takdirle karşılıyor destekliyorum. Ancak bir destekte Süper Ligde oynayan Engelliler Basket Takımımıza bekliyor ve yıllarca kullandığımız sahildeki tesisin takımımızın tekrar kullanımına verilmesini bekliyoruz” dedi.

Bu konuda Kulüplerine yeniden verilmek üzere yenilenen lokal yerlerinin söz verilmesine karşın, bu sözün yerine getirilmediğini hatırlatan Başkan Suat Atasever “Haftaya ligler başlayacak takımımızı toplayacak bir tesisimiz maalesef yok! Takımımız milyon TL bütçeli Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş gibi Türkiye’mizin en büyük kulüpleri ile mücadele edecek. Maddi beklentimiz yok, ancak hem manevi hem de tesis desteğini bu takımın hak ettiğine inanıyorum” şeklinde paylaşımda bulundu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hatay’ın, tek, süper, lig, takımı, moral, desteği, bekliyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı