Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 11:47
 
Hatay Baro Başkanı Bakanlıktan konukları ağırladı…
Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Şenol Taş ve Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Mağdur Hakları Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Sevilay Karagöz Hatay Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez'i ziyaret etti.
Yaşam Haberi
Hatay Baro Başkanı Bakanlıktan konukları ağırladı…

Konuklarını makamında ağırlayan Hatay Baro Başkanı Av. Dönmez, aralarında pilot adliye olarak Hatay’ın olduğu Suça Sürüklenen çocuklar için Mağdur Hizmetlerinin Etkinliğinin Artırılması Projesi kapsamında, "Adli Süreçte Suça Sürüklenen Çocukların Yaşadıkları Sorunlar ve Çözüm Önerileri" Çalıştayına Çocuk hakları Komisyonu meslektaşlarının katılacağını ifade etti.

Ayrıca; ziyarette Hatay Adliyesine 2020 yılının ilk yarısında Adli Destek Müdürlüğü kurulması ve suça sürüklenen çocuklara verilecek olan hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Dönmez, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Şenol Taş ve Adalet Bakanlığı ceza İşleri Genel Müdürlüğü Mağdur Hakları Daire Başkanlığı Tetkik Hakimi Sevilay Karagöz'e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hatay, Baro, Başkanı, Bakanlıktan, konukları, ağırladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı