Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 15:49
 
Hastanelerden kazazedelerle ilgili iyi haber...
Hatay’ın İskenderun ilçesinde freni tutmayan nakliye aracının neden olduğu ve 12 aracın karıştığı trafik kazasında yaralanan kazazedeleri milletvekili, kaymakam ve belediye başkanı hastanede ziyaret etti.
Sağlık Haberi
Hastanelerden kazazedelerle ilgili iyi haber...

Dün gece E91 Karayolu üzerinde Mustafa Kemal ve İsmet İnönü Mahallelerini birbirine bağlayan kavşakta yaşanan feci trafik kazası yine freni patlayan araçların kaçış rampası gereksinimini bir kez daha hatırlattı.

12 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası büyük maddi hasarla sonuçlanırken, biri ağır olmak üzere 12 kişinin faciayı yaralanmayla atlatması insanları teselli etti. Dün gece çeşitli hastanelere kaldırılan yaralı kazazedeleri bugün AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ziyaret etti.

Yararlı vatandaşları servislerde ziyaretinde Belediye Başkan Fatih Tosyalı, “Kıymetli vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ileterek rabbimden acil şifalar diledik. Yüce rabbim her türlü kazadan korusun” dedi.

İskenderun Devlet Hastanesinde de, milletvekili, kaymakam ve belediye başkanı servislerde yatan kazazede yaralıların sağlık durumu hakkında Yönetici Başhekim Dr. Veysel Yıldırım’ın da detaylı bilgi aldı.

Hastanelere getirilen yaralı kazazedelerin bir kısmının tedavilerinin sürdüğü ve sağlık durumları iyi olanların taburcu edildiği, diğer yaralıların da bir süre daha müşahede altında tutulduktan sonra taburcu edilecekleri öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hastanelerden, kazazedelerle, ilgili, iyi, haber...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı