kehribar - logo yanı
Haber Detayı
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:44
 
“Halkın gönlüne umut tohumu ekmeye devam…”
CHP Antakya İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililerle birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştiren CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu “Halkımızın gönlüne umut tohumları ekmeye devam edeceğiz” dedi.
Siyaset Haberi
“Halkın gönlüne umut tohumu ekmeye devam…”

Yoğun gündemle birlikte ziyaretlerini sürdüren CHP İlçe Başkanı Kutlu, Derince, Kuruyer ile Cumhuriyet mahallelerinde muhtarlar ve halkla bir araya geldi.

 

“ANTAKYA’MIZI KARIŞ KARIŞ GEZECEĞİZ”

Geçen hafta gerçekleşen seçimde Cumhuriyet Mahallesi muhtarlığına seçilen Bekir Kutlu’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu “Ziyarette mahalle sakinleriyle sohbet edip dertlerini dinledik. CHP Antakya İlçe örgütü olarak yeni muhtarımıza Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etmesini diliyoruz” dedi.

 

Kuruyer ile Derince mahalle muhtarının konuğu olan CHP Antakya İlçe örgütü, Mahalle sorunlarını ve çözümlerini konuşan Başkan Kutlu “Yaşanılan zorlu süreçten sonra normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde Antakya’mızı karış karış gezmeye yüreğinde umudu tükenen halkımızın gönlüne umut tohumları ekmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Halkın, gönlüne, umut, tohumu, ekmeye, devam…”,
Yorumlar
Haber Yazılımı