ugur okullari - destop
Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 14:48
 
HADO İskenderun Ayağı ..
CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin HADO’nun bölge için çok önemli bir proje olduğunu İskenderun ayağının bir türlü başarılamadığını söyledi.
Ekonomi Haberi
HADO İskenderun Ayağı ..

İskenderun’da gazeteciler ile bir araya gelen CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin destinasyon bakımından HADO’nun İskenderun da olması gerektiğini bunun için çok çalıştıklarını belirtti.

Baştan beri HADO’nun İskenderun’da daha doğru destinasyon olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

“ Maalesef HADO’nun İskenderun’da kurulumunu İskenderunlu sahiplenemedi. Ya da yeterince sahiplenemedi, başaramadık. Başaramadık derken Arsuz’da benim şehrim. Yeni bir ambiyans, hareketlilik getirmesi , oraya bir cazibe oluşturması açısından benim için çok önemli. Ama benim için daha önemli olan bir şey var. HADO yaşamalı. HADO’nun yaşayabilmesi için de destinasyon olarak İskenderun daha ulaşılabilir bir destinasyondu. Arsuz’a gitmek için ikinci bir vasıta kullanmak zorunda kalacaklar. Bu açıdan bakarak bunu söylüyorum. Yoksa Arsuz’a pek ala yakışır. Turizm merkezidir hatta daha güzel bile olabilir. Oraya da hareketlilik getirmesi açısından önemlidir. Arsuz’u İskenderun’u ayırarak değil HADO’nun yaşamasını isteyerek bunu söylüyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HADO, İskenderun, Ayağı, ..,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı