Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 15:34
 
Güzel Bir Yaşam Alanında Eviniz Olsun
Yıllardır İskenderun ve çevresinde ürettikleri yapılarla piyasalarda dikkatleri üzerine çeken ERC Ercan Grup Yapı A.Ş. Akçay projesini hazırladı temel atmak için gün sayıyor.
Yaşam Haberi
Güzel Bir Yaşam Alanında Eviniz Olsun

ERC Ercan Grup Yapı A.Ş. ortaklarından İnşaat Mühendisi Kadir Ercan, Kaliteli ve güzel bir yaşam alanı arayanlar için ERC Akçay projesinin temelini atmak için gün saydıklarını söyledi.

Firmaları, ERC Ercan Grup Yapı A.Ş.’nin temel prensiplerinin başında, inşaatta kullanılan malzemelerin kalitesinin geldiğine vurgu yapan Kadir Ercan, “Demir ve beton kalitesi inşaattaki önceliğimizdir. İnşaatlarımızın hiçbirinde ne olursa olsun demir ve betondan ödün vermiyoruz. İnşaatlarımızda ince işlerde kullanılan malzemelerin birinci sınıf olması özelliğimizdir. Projelerimizde ayrıca, mutfak, banyo ve ebeveyn banyo dolabı, duşakabin, spotlar, ledler standartlarımızdır. Projelerimizde dairenin bölümleri muhit ve talebe göre değişiyor. Projelerimizi her geçen gün daha da geliştirip, standartlarımızı bir önceki projeden üste çıkarıyoruz. Yeniliklere ayak uydurup projelerimizi şekillendiriyoruz” diyerek ERC Akçay Projesi içinde şunları söyledi:

“Akçay mevkii Güzel çay mahallesi otoban önünde  1+1 , 2+1 ve dubleks şeklinde olmak üzere toplam 39 daireden oluşan projemizin temelini önümüzdeki günlerde atacağız. Çevre düzenlemesi ile birlikte konumu bakımından bu güne kadar yaptığımız inşaatlar içerisinde önemli bir yere sahip. ERC markası ve güveni çerçevesinde bu projemizde yer almak isteyenleri ev sahibi yapmak için biz hazırız.

Daha önceki projelerimiz gibi  ERC Akçay projemizde bölgeye vizyon katacak.“

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güzel, Bir, Yaşam, Alanında, Eviniz, Olsun,
Yorumlar
Haber Yazılımı