Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 10:12
 
Güvenlik Toplantısı Gizli Yapıldı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde düzenlenen Sınır Güvenliği Toplantısı'nda sınır güvenliği ve düzensiz göçmen sorunuyla ilgili yetkililerle fikir alışverişinde bulundu.
Yaşam Haberi
Güvenlik Toplantısı Gizli Yapıldı

İçişleri Bakanı Soylu’nun katıldığı, Hatay İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde düzenlenen 'Sınır Güvenliği Toplantısı'na  İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakcı, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Serdengeçti, İller İdaresi Genel Müdürü Ali Çelik, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Gaziantep Valisi Davut Gül, Kilis Valisi Recep Soytürk, kaymakamlar, emniyet müdürleri ve sınır hattında görevli yetkililer de toplantıda hazır bulundu. Sınır güvenliği, düzensiz göçmen sorunu, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekat bölgesiyle ilgili konuların ele alındığı toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

Bakan Soylu, toplantının ardından belediye başkanlarıyla bir araya geldi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antakya ilçesindeki bir otelde belediye başkanlarının katılımıyla basına kapalı düzenlenen toplantıya katıldı. Soylu'ya Hatay milletvekilleri de eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güvenlik, Toplantısı, Gizli, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı