ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 09:26
 
Güven ve Yönetimini Ziyaret Ettiler
İskenderun’da yaşayan Yeditepe (Bezge)’li vatandaşlar Ak Parti İskenderun İlçe Başkanlığında güven tazeleyen ve kendisi de Yayladağlı olan Abdulkerim Güven’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Siyaset Haberi
Güven ve Yönetimini Ziyaret Ettiler

Ziyarette Muzaffer Şafak, Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim ve beraberindekiler katıldı.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette söz alan Muzaffer Şafak, “Şehrimize hizmet noktasında önemli görev üstlenen ve bu göreve tekrar layık görülerek seçilen değerli hem şehrimiz ve Başkanımız Abdulkerim Güven’e yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdulkerim Güven; “Yaşadığımız şehirde hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde her kese, her kesime eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere bu görevi layık gören halkımızın güvenini boşa çıkarmamak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Tabi bu çalışmalarımızda sizlerin desteğini görmemiz bizler için ayrı bir onur” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güven, ve, Yönetimini, Ziyaret, Ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı