Haber Detayı
31 Aralık 2019 - Salı 16:27
 
Güven Makine 2020 pastasını çalışanlarıyla kesti
İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 yıldır hizmet veren silobaz üretiminde gösterdiği üstün başarılarla gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında önemli projelere imza atan Güven makine, yeni yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı.
Ekonomi Haberi
Güven Makine 2020 pastasını çalışanlarıyla kesti

1977 yılından bu yana Cemil Kirmit yönetiminde makine sektöründe faaliyet gösteren Güven Makine, geleneği bozmayarak yeni yıl pastasını çalışanlarıyla birlikte kesti. Pasta kesiminde, Yönetim Kurulu Başka Cemil Kirmit, Yönetim Kurulu üyeleri Seval Kirmit Yazar, Metin Kirmit, Mehmet Kirmit ve Finans Müdürü Ketrin Açıkgöz ile çalışanlar katıldı.

 

Pasta kesimi öncesinde kısa açıklama yapan Cemil Kirmit, çalışanlarıyla bir aile gibi olduklarını dile getirerek, acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktıklarını, geçmişte olduğu gibi yeni yılda da başarıya odaklanacaklarını dile getirdi.

 

Yönetim kurulu Üyesi Seval Kirmit de, çalışanlarının azmi, özverisi ve inancıyla bu noktaya geldiklerini ifade ederken, “Biz birlikte büyük bir aileyiz. Yeni yıl pastasını da ilk olarak sizinle kesmeyi uygun bulduk. Hepiniz ailelerinizle mutlu ve sağlıklı yaşamanızı dilerim” dedi.

Finans Müdürü Keti Açıkgöz de, üretimde, iç ve dış pazarda iyi bir yıl geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, 2020’den de umutlu olduklarını dile getirerek, başta Kirmit ailesi olmak üzere tüm çalışanların yeni yılını kutladı.

 

Güven Makine Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kirmit, yönetim kurulu üyeleri ve çalışanlarıyla hep birlikte alkışlar arasında 2020 pastasını kestiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güven, Makine, 2020, pastasını, çalışanlarıyla, kesti,
Yorumlar
Haber Yazılımı