Haber Detayı
14 Nisan 2020 - Salı 17:15
 
Güven 6 yıldır Fransa’ya Treylermixer üretiyor…
Hatay’ın İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde 43 yıldır üretim faaliyeti gösteren GÜVEN son 6 yıldır Avrupa’nın kalbi Fransa için ürettiği yarı römork treylermixer ve kamyonüstü mixer ihracatı ile göz doldurmaya devam ediyor.
Ekonomi Haberi
Güven 6 yıldır Fransa’ya Treylermixer üretiyor…

İskenderun’da hazır beton, çimento, hafriyat, yem, gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği araçlarla adından her zaman başarıyla söz ettiren ve ülkenin gururu GÜVEN, Avrupa pazarında rekabet etmeye, imal ettiği nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeyi sürdürüyor.

Kurucu Genel Müdür Cemil Kirmit, Avrupa’nın kalbi olan Fransa’da treylermixer pazarı lideri olan GÜVEN’in, son 6 yıldır bu ülke için ürettiği yarı römork treylermixer ve kamyonüstü mixer ihraç ettiklerini söyledi.

Kirmit, İmal ettikleri araçlarla çimento, inşaat, yem ve nakliye sektörüne hizmet eden firma her yıl ortalama 90 adet aracı hızla gelişen ve büyüyen Fransa pazarına sunulduğunu vurgulayarak “Başkent Paris olmak üzere Fransa’nın diğer önemli şehirleri Lyon, Toulouse, Bordeaux, Montpellier’de GÜVEN’in ürettiği treylermixerleri yollarda ve şantiye sahalarında görmek mümkün” dedi.

GÜVEN’in ürettiği Treylermixer teknik özelliklerine de değinen Genel Müdür Kirmit “12m³ nominal kapasiteli kazanın iç helezonları dahil olmak üzere tamamı HARDOX 450 HBW aşınmaz plakalardan imal edilmekte olup güçlü yapısı ve sağlamlığıyla yıllara meydan okumaktadır. Kazanın istenilen devirde döndürülmesi için Volvo Penta 550  içten yanmalı motor ve  EATON marka şanzımanlı pompa akuple bağlantısı tercih edilmiştir. GÜVEN’in 2020-2021 hedefleri arasında üretim kapasitesinin arttırmak, inşaat ve nakliye sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen firma ülkemiz bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edecektir” diye konuştu.

“En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler” mottosuyla üretim yapan GÜVEN satış sonrasında müşterisine destek vermeye de devam ettiğini sözlerine ekleyen Cemil Kirmit “Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra  müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır. 3D bilgisayar teknolojisini kullanarak tasarım harikası ürünler yapan GÜVEN, bu konuda her zaman öncü konumda yer alıp ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Özellikle yarı römork ürün gamında V tip silobas, millenium tip silobas , damper, damper silobas, treylermikser v.s araçlar üreten firma Türkiye ve Fransa’nın  yanı sıra Avrupa ülkelerinin tamamı, Rusya, Ortadoğu ve Arap ülkeleri, Türki Devletler pazarında hak ettiği yeri almaktadır” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güven, 6, yıldır, Fransa’ya, Treylermixer, üretiyor…, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı