ugur okullari - destop
Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 15:31
 
Güçlü Bahçe City açılışını dev makasla yaptılar…
Antakya ilçe merkezinde inşa edilen ‘Güçlü bahçe CİTY’ adlı konut projesi, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın da katıldığı tanıtım açılışı 3.20 metle uzunluğundaki dev makasla gerçekleştirildi.
Ekonomi Haberi
Güçlü Bahçe City açılışını dev makasla yaptılar…

Şehrin merkezinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde inşa edilen büyük ölçüde yapımı tamamlanan Güçlü Bahçe City'in tanıtım toplantısı yoğun ilgi gördü. Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Yayladağı Belediyesi Başkanı Mustafa Sayın, HASİAD Başkanı Gökhan Alkan, Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız, Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş, Yayladağı eski belediye başkanı Mehmet Kalkan, işadamları, inşaat sektörünün öncü isimleri ve vatandaşlar tanıtım toplantısına katıldı.

SER-AL İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Servet Altaş 25 Temmuz 2017’de temelini attıkları ‘Güçlü bahçe City’ projesini 27 aylık bir sürede tamamladıklarını belirterek “Bugüne kadar şehrimize kazandırdığımız tüm projeler gözbebeğimizdir. Ancak ‘Güçlü bahçe City’ projesi gerek konumu, gerek yapım kalitesi ve özellikleriyle diğerlerine göre farkındalık yaratmıştır” dedi.

Projelerinin 9 bin 250 metre kare parsel üzerinde olduğunu kaydeden Servet Altaş “47 bin 179 metre kare inşaat alanına sahip ve proje 138 bağımsız bölümden oluşmaktadır. En belirgin özelliği 13 bin metre kare otoparka sahip olmasıdır. Otoparkımız her daireye üç araçlık kapalı otoparka tekabül etmektedir. Projenin inşaat mühendisi Mehmet Güçlü’ye, mimarlar Gökhan Çalım ve Uğur Altaş’a, ayrıca projede emeği geçen bütün taşeron firmalar, çalışan arkadaşlarıma bir defa daha teşekkür ediyorum. Çalışmak aşktır, ben de işimin aşığıyım. En başından buyana sloganım hiç değişmedi. Mutlu olmak yalnız çalışanların hakkıdır” diye konuştu.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güçlü, Bahçe, City, açılışını, dev, makasla, yaptılar…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı