ugur okullari
Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:20
 
GS’li futbol okulu sporcuları takipte!
Çukurova Bölgesindeki Galatasaray Futbol okulları arasında Adana’da turnuva düzenlendi. Maçları izleyen yetenek avcıları gelecek vadeden sporcuları kaydettiği bildirildi.
Spor Haberi
GS’li futbol okulu sporcuları takipte!

Adana’da yapılan turnuvaya bölge GS Futbol okulları katıldı. Organizasyonda İskenderun Galatasaray futbol okulu 6 karşılaşma yaptı, 4 galibiyet, 2 mağlubiyet yaşadı. Galatasaray Futbol Okulları arasında yapılan maçlar ile eğitim alan geleceğin yetenekli futbolcu adayları adeta görücüye çıktılar. Turnuvada karşılaşmalar hem birlikteliği hem de kaynaşmayı sağladı.

Turnuvanın verimli geçtiğini ifade eden Galatasaray İskenderun Futbol Okulları Sorumlusu Engin Canımoğlu “Çocuklarımız bu tür turnuvalarla hem maç oynama heyecanını yaşıyorlar hem de maç yapma alışkanlıklarını artırıyorlar.  Bu tür turnuvalar aynı zamanda yetenek avcılarının da takip ettiği, gelecek vadeden futbolcuların not edildiği organizasyonlardır. Birçok yetenekli futbolcu adayı turnuva süresince takip edildi. Biz bu tür organizasyonları önemsiyoruz, verimli olduğunu düşünüyoruz ve geri dönüşümlerin olacağını da düşünüyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GS’li, futbol, okulu, sporcuları, takipte!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı