ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
14 Kasım 2020 - Cumartesi 18:04
 
Gözde Tavukçuluk törenle hizmete girdi…
Hasan Erkal ve Fikret Bıçakçı ortaklığıyla tavukçuluk sektörüne ‘Temiz leziz’ sloganıyla iddialı giriş yapan Gözde Tavukçuluk, sade bir törenle hizmete girdi.
Ekonomi Haberi
Gözde Tavukçuluk törenle hizmete girdi…

Hürriyet Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi İstiklal Makzume Anadolu Lisesi giriş kapısı karşısında hizmete giren Gözde Tavukçuluk işyerinin açılışına vatandaşlar ve müşteriler ilgi gösterdi.

 

35 yıldır tavukçuluk sektöründe faaliyet gösteren Fikret Bıçakçı, uzun yıllar yurt dışında çalışan Hasan Erkal ile daha iyi ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla güçlerini birleştirdi. Gözde Tavukçuluk ismiyle yeni tarz ve hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ettiklerini belirten firma ortağı Fikret Bıçakçı, 1985’te başlayan serüveni bugünlere getirdiklerini belirterek “Gözde Tavukçuluk adı altında ‘Temiz leziz’ sloganıyla faaliyetimize başladık. Pandemi döneminde daha hijyenik bir ortam oluşturduk. Çiğ tavuğun her çeşidini taleplerine göre müşterilerimize sunuyoruz. Bizim önceliğimiz hijyen ve kalite” dedi.

 

ÇİĞ TAVUKTA EVLERE SERVİS DÖNEMİ

Bıçakçı, coronavirüsten dolayı işyerine gelmek istemeyen müşterilerine de evlerine kadar hizmet götürebildiklerini dile getirerek “Müşterimiz bizimle iletişim kurması durumunda istediği türde tavuğu adresine gönderebiliyoruz. Bizde müşteri memnuniyeti kutsaldır. Bize bir telefon etmeleri yeterli, biz de tavuğumuzu, kıymamızı, kalbimizi koyup adreslerine götürürüz” diye konuştu.

 

Firmanın diğer ortağı Hasan Erkal da, uzun yıllar yurt dışında çalıştığına dikkat çekerek şunları söyledi: “Artık kendi memleketime yatırım yapmak istedim. Özellikle uzak olmadığım gıda sektörüne Gözde Tavukçuluk ile girdim. Uzun yıllar bu sektörde olmasından dolayı deneyimli olan Fikret Bey’le de güçlerimizi, halkımıza en iyi hizmeti vermek adına birleştirdik”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gözde, Tavukçuluk, törenle, hizmete, girdi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı