Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 16:04
 
Gençlik ve spor bakanına ziyaret...
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Gençliğe, spora ve yaşama dokunan birçok projeyi gerçekleştireceğiz” dedi.
Spor Haberi
Gençlik ve spor bakanına ziyaret...

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ankara’da AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkan yardımcısı Kemal Nadir Ünal ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ankara’daki ziyaretlerin son derece verimli geçtiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Ankara temaslarımızda bazı bakanlarımızla belediyemizin projeleri ile ilgili bire bir görüşme fırsatımız oldu. Bu çerçevede Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdülkadir Özel ve Belediye Başkan Yardımcımız Kemal Nadir Ünal ile birlikte ziyaret ettik. Belediyemizin sportif çalışmaları hakkında bilgiler vererek yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk ”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Spor bakanımıza belediye olarak yapmış olduğumuz sportif faaliyetler hakkında bilgiler aktardık. Ayrıca İskenderun’da son derece başarılı ve yetenekli sporcuların yetiştiğini ifade ederek gençlerimizin spora olan yoğun ilgisinden bahsettik. Sayın bakanımızda her zaman belediyenin sportif çalışmalarına ve projelerine destek olacaklarını ifade ettiler. Projelerimize desteğinden ötürü sayın bakanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyarette karşılıklı sohbet ortamında devam ederken yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde de bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, ve, spor, bakanına, ziyaret...,
Yorumlar
Haber Yazılımı