kehribar - logo yanı
Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 13:27
 
Gençlik Merkezine Bakanlıktan ziyaret
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, “Kardeşin ısınır dünya ısınır” isimli yardım projesini takip etmek üzere İskenderun Gençlik Merkezine ziyaret gerçekleştirildi.
Yaşam Haberi
Gençlik Merkezine Bakanlıktan ziyaret

İdlip’te zor şartlar altında bulunan insanların kış aylarını rahat geçirebilmeleri için kalın kıyafetler, farklı çeşitte giyim eşyaları, ayakkabı, bot, mont tarzında koruyucu giyim kuşam malzemelerinin toplandığı yardım kampanyası ülke genelinde yoğun katılım ile devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke genelinde başlattığı ve 81 ili kapsayan “Kardeşin ısınır dünya ısınır” isimli yardım projesinde İskenderun Gençlik Merkezi, lojistik Merkez olarak belirlendi. Toplanan yardımların gönderildiği İskenderun Gençlik Merkezinde de tasnif ve kolileme çalışmaları hızla devam ediyor.

Bu çalışmaları incelemek üzere İskenderun Gençlik Merkezine ziyarette bulunan Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, kendisine eşlik eden Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz ile Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Merkezi gezen Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan çalışmalar hakkında personel ve gönüllü gençlerle sohbet etti.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin ziyareti ile kendilerini onurlandıran ve çalışma motivasyonunu arttıran Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan’a şahsı ve çalışma arkadaşları adına teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Merkezine, Bakanlıktan, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı