Haber Detayı
15 Ocak 2021 - Cuma 16:27
 
Gençlik Merkezi önü kaza kavşağına dönüştü!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde feyezan kanalı üzerindeki köprünün işlerlik kazanmasıyla birlikte Gençlik Merkezi önü son günlerde sürücülerin geçiş üstünlüğü ihlalleri yüzünden kaza kağşağına dönüştü.
Yaşam Haberi
Gençlik Merkezi önü kaza kavşağına dönüştü!

Arsuz sahil yolunun bulvarının devamı, İskenderun şehir merkezine bağlayan Feyezan köprüsü ile kanalın her iki yakasındaki yolların trafik yoğunluğu dört yol ağızını tehlikeli geçiş noktası haline getirdi.  Kanal boyunun her iki yakasında seyir halindeki araçlar ile köprü üzerinden karşıya geçiş yapmak isteyen araçların sürücülerinin dikkatsizliği, geçiş üstünlüğü ihlalleri haftada en az üç kazanın meydana gelmesine neden oluyor. Bugüne kadar hafif yaralanmalı ve maddi hasarlı kazaların yaşanmasıyla dört yol ağızı (Gençlik Merkezi- Yüzme Havuzu) artık kaza kavşağı olarak anılmaya başladı. 

Dün gece saatlerinde de yine Feyezan kanal boyu Gençlik Merkezi önü, köprü kavşağında iki özel otomobil kaza yaptı. Meydana gelen kaza iki araçta da büyük maddi hasarın oluşmasına neden oldu. Kazanın sesini duyan çevredeki vatandaşlar kaza yerine gelerek kazazedelere yardımcı olmaya çalıştı.

Mahalle sakinleri Arsuz sahil yolundan gelen veya o yöne gidiş yapan araçların ulaşımını sağlayan köprünün devreye girmesiyle birlikte bu kavşakta çok sık kazalar meydana geldiğini belirterek, yetkililerin bu kazaların önlenmesiyle ilgili önlemler almalarını istediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Merkezi, önü, kaza, kavşağına, dönüştü!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı