Kurban Bayramı 2021
kehribar - logo yanı
Haber Detayı
21 Temmuz 2021 - Çarşamba 15:10
 
Gençlik Merkezi köprü kavşağında yine kaza!
İskenderun şehir merkezinden Arsuz trafik yoğunluğunu çeken Gençlik Merkezi köprü kavşağı geçiş üstünlüğü ihlalleri yüzünden meydana gelen trafik kazalarıyla anılmaya başladı.
Yaşam Haberi
Gençlik Merkezi köprü kavşağında yine kaza!

Arsuz 20 metrelik yolun devamı olarak İskenderun kent merkezine Feyezan kanalı üzerine yapılan köprüyle bağlanan yol, kanala paralel yollarla çakışması ve trafik yoğunluğuna dikkatsizlik, hız, geçiş üstünlüğünü kendinde görme kavşağı kentin en önemli kaza noktasından biri haline getirdi.

 

Kanalın her iki yanı ile köprüden karşılıklı akan trafik, bu kavşağı çok önemli bir geçiş noktası yapmasına karşın, burada sürücülerin kontrolsüz ve hızlı araç kullanmaları kaçınılmaz sonuç olan kaza meydana geliyor.   

 

Bayramın ilk günü yine iki araç kavşakta kaza yaptı, her iki araç ta çarpmanın şiddetiyle farklı yönlere savruldu. Aracın bir köprünün demir korkulukları ve dikkat tabelasını çarpıp tahrip etti, diğeri Feyezan kanalının duvarını aşıp, düşmeye ramak kala bir tekeri kanal tarafında askıda durdu. Kazayı görenler ve sonradan fark edenler yardım için koştu. Bölgeye Sağlık ekipleri sevk edildi.     

Her iki araç da büyük hasarın meydana geldiği kazayı, neyse ki araçlardakiler ucuz atlattı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlik, Merkezi, köprü, kavşağında, yine, kaza!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı