ugur okullari - destop
Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 17:53
 
Gençlerin hayallerini gerçekleştirecek proje…
İskenderun Gençlik Merkezi ile Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Gençliğin Takım Çantası” projesiyle gençlerin hayalleri gerçekleştirilecek.
Yaşam Haberi
Gençlerin hayallerini gerçekleştirecek proje…

Sosyal çalışmacılar, gençlerin talep ve istekleri doğrultusunda projeyi şekillendirerek gençlerin hayallerine dokunacak. Kırmızı ve mavi yeleklerle İskenderun Sanayi Bölgesinde çalışan çocukların yüzünde heyecan ve gülümsemeye sebep olan kırmızı yelekliler çocuklarla bire bir görüşerek hayallerini ve isteklerini dinledi.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile yine bir çalışmaya ortak imza atacaklarını belirterek ‘Gençliğin Takım Çantası’ projesi için Sanayi bölgesinde çalışan gençlerle alakalı saha çalışmalarıı kısa sürede tamamlayarak onların isteklerine göre bir yol izleyeceklerini söyledi.

İlk aşama olarak planladıkları saha tespiti için sosyal çalışmacı arkadaşların gençlerle bire birde görüşeceğini ifade eden Keskin “Onların sıkıntı ve sorunları dinleyip hem yol gösterici olmak hem de hayallerini gerçekleştirme anlamında bizlere dönüşler sağlıyorlar. Sonrasında bizlerde onlara uygun içerikler hazırlayarak yeniden iletişime geçeceğiz. Umuyorum ki projemiz amacına ulaşacak ve biz gençlerimizin mutluluğunu hep birlikte izleyeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gençlerin, hayallerini, gerçekleştirecek, proje…,
Yorumlar
Haber Yazılımı