kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 17:09
 
Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden
İskenderun Gelişim Hastanesi, İskenderun Palmiye Hastanesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) arasında sağlık hizmeti sunumuna ilişkin protokol imzalandı.
Sağlık Haberi
Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden

İTSO’da gerçeklesen protokol törenine; İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Ahraz, İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emin Turhan, İskenderun Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Genel Sekreter Figen Gül Dönmez katıldı.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını ifade eden Genel Müdür Ahmet Ahraz, Başhekime Uzm. Dr. Emin Turhan ve Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, protokolün kurumlar için hayırlı olmasını dileyerek, sağlık alanında farkındalığı arttırmaya devam edeceklerini belirttiler.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, iki hastanenin sağlayacağı indirimli sağlık hizmetinden ötürü, Hastane Yönetimine teşekkürlerini sundu.

İmzalanan protokole göre;  İTSO üyeleri, eş ve çocukları, İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelişim, ve, Palmiye, Hastanelerinden,
Yorumlar
Haber Yazılımı