kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 13:25
 
Gelişim’de ‘Beyaz Melekler’ günü coşkusu…
İskenderun Gelişim Hastanesi Yönetimi, ‘12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’ dolayısıyla, hastanede görev yapan hemşirelerin günlerini kutlayarak çiçek takdim etti.
Sağlık Haberi
Gelişim’de ‘Beyaz Melekler’ günü coşkusu…

12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısıyla, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, görev yapan hemşirelere çiçek takdim etti. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ahraz, sağlık çalışanlarının cefakar ve fedakar mensubu hemşirelerin, haklarını ödemenin güç olduğunu söyledi ve günlerini kutladı.

 

Hastane Başhekimi Dr. Emin Turhan da, gece gündüz demeden büyük fedakârlıklarla çalışan tüm hemşirelerin gününü kutlayarak “Hemşirelik; fedakârlık, özveri ve vicdan gerektiren, sabır ve sevgi kavramını içerisinde barındıran kutsal bir meslektir. İnsan sağlığı için her zaman özveri gerektiren hemşirelik mesleğini yürüten tüm hemşirelerimizin Hemşireler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum” dedi.

Başhemşire Hatice Uygun ise, tüm hemşireler adına hastane yönetimine teşekkürlerini sundu. Mini bir törenin ardından Genel Müdür yardımcı Ahraz ile Başhekim Turhan, hemşirelere çiçek verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelişim’de, ‘Beyaz, Melekler’, günü, coşkusu…,
Yorumlar
Haber Yazılımı