Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 10:43
 
Gazeteciye evinde ‘geçmiş olsun’ ziyareti
Tedavisi evidde devam eden İGC Yönetim Kurulu üyesi Hilmi Diken’i kaymakam İskender Yönden ile Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir geçmiş olsun ziyaretiyle moral verdi.
Yaşam Haberi
Gazeteciye evinde ‘geçmiş olsun’ ziyareti

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Hatay’da uzun yıllar yaygın yazılı ve görüntülü basında çalışan, haftalık Analiz Gazetesi sahibi ve İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Hilmi Diken’i evinde ziyaret ederek ‘geçmiş olsun, acil şifalar’ dileğinde bulundu.

 

Eşi Mehtap Diken’le birlikte ağırlayan Hilmi Diken, sağlık durumuyla yakından ilgilenen Kaymakam İskender Yönden’e ilgisinden ve nezaketinden dolayı teşekkür etti.

 

40 YILLIK ARKADAŞ ZİYARETİ

Bu arada tedavi sürecini evinde sürdüren Hilmi Diken’e Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, uzun yıllar Anadolu Ajansı Adana Bölgesinde çalışan ve kurumdan emekli olan Cafer Esendemir de 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.

Bölgede uzun yıllar birlikte gazetecilik yaptığı Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir’in ziyaretinin çok memnun ettiğini belirten Hilmi Diken “40 yıllık arkadaşım olan Esendemir, Adana’da başarılı çalışmalar yapıyor. Ziyareti için kendisine çok teşekkür ediyorum. benim için büyük moral oldu” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazeteciye, evinde, ‘geçmiş, olsun’, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı