ugur okullari
Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 11:13
 
"Galatasaray Futbol Okulu başarımızı kanıtladık…"
Galatasaray Bölge Sorumlusu UEFA (A) Lisanslı Beden Eğitimi Öğretmeni Engin Canımoğlu İskenderun’da 5 yıldır hizmet verdiği Galatasaray Futbol Okulu bünyesinde gönderdiği 7 yetenekli sporcudan ikisinin Akademiye girdiğini söyledi.
Spor Haberi

Galatasaray Futbol Okullarının Kuşadası’nda yapılan Son dönem yaz kampında seçilen Egemen Çelik Florya’ya davet edildiğini hatırlatan Galatasaray Bölge Sorumlusu UEFA (A) Lisanslı Beden Eğitimi Öğretmeni Engin Canımoğlu “Seçmelere katıldıktan sonra U 8 takımına seçildi. Bugüne kadar 7 sporcumuzu davet etmişlerdi ve bunlardan Ada Yüzgeç’ten sonra Egemen Çelik de bizi orada temsil edecek. Her ikisine de yeni takımlarında ve geleceklerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

İskenderun’da Galatasaray Futbol Okulu olarak elde ettikleri sonucun ve başarılarının tesadüf olmadığının kanıtı olduğunu sözlerine ekleyen Canımoğlu tamamıyla TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) istediği şartlara uygun olan Futbol okulu kurslarında verilen eğitimin de kalitesinin ortaya çıktığını söyledi.

 

Ayrıca Kış dönemi kayıtlarının da devam ettiğini bildiren GS Futbol Okulu Sorumlusu Canımoğlu çalışmalarının Cumartesi ve Pazar günleri kendi yaş gruplarıyla ve deneyimli Antrenör ile çalışmak isteyenleri beklediklerini sözlerine ekledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Galatasaray, Futbol, Okulu, başarımızı, kanıtladık…",
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı