Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 17:45
 
G. Şükrü Kanadlı okulunda açılış ve kan bağışı
İskenderun General Şükrü Kanadlı ilk ve Ortaokullunda düzenlenen kan bağışı kampanyası ilgi gördü. protokolün de ilgi gösterdiği etkinlikte ayrıca İlkokulun tasarım ve beceri atölyesi ile zeka oyunları odası açılışı da yapıldı.
Eğitim Haberi
 G. Şükrü Kanadlı okulunda açılış ve kan bağışı

İskenderun General Şükrü Kanadlı İlkokulunda Ahşap tasarım ve beceri atölyesi ile birlikte zeka oyunları sınıfı açılışı Kaymakamı İskender Yönden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katıldığı törenle gerçekleştirildi. Belediye başkan yardımcıları M.Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Kızılay Başkanı Recep Sivri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Haytaz ve Ahmet Yanmaz’ın da katıldığı açılışın ardından İlkokul müdürü Ebru Yıldızber, protokole açılışı yapılan yerle ilgili bilgiler verdi.

KAN BAĞIŞINA İLGİ

Ayrıca konukların da katılarak destek verdiği İskenderun General Şükrü Kanadlı Ortaokul Müdürü Ali Metin Sarıkaya, İlkokul Müdürü Ebru Yıldızber, öğretmenler, velilerinin de ilgi gösterdiği kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Okulda oluşturulan mobil kan alma istasyonunda, Kızılay Kan Merkezi ekipleri kan verebileceklerden birer ünite kan aldı.     

Kaynak: Editör:
Etiketler: , G., Şükrü, Kanadlı, okulunda, açılış, ve, kan, bağışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı