SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 10:25
 
FoodPark İskenderun
Sıra dışı bir tasarım ve birbirinden farklı lezzetleriyle şehrimize yeni bir hava katacak “FoodPark İskenderun” Gelişim Hastanesi yerleşkesinde misafirlerine hizmet yolculuğuna büyük bir heyecanla başladı.
Yaşam Haberi
FoodPark İskenderun

FoodPark, adında da anlaşılacağı üzere bir çatı altında dört farklı modern işletme ile farklı seçenekleri misafirlerine sunuyor.

 

BİSTRO G CAFE  

Bistro G Cafe, bölgenin en büyük özel sağlık merkezlerinden İskenderun Gelişim Hastanesi’nde, benzeri bulunmayan bir tasarım ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyete başladı. Ülkemizde ve Dünya’da birçok farklı işletmenin incelenmesi sonucunda geliştirilen yeni işletme tasarımıyla 2020 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Bistro G Cafe’nin bu yolculuktaki en büyük avantajı, misafirlerini her zaman sıcak bir gülümsemeyle karşılaması.

Yerel lezzetlerden, Dünya mutfağından seçmelere kadar ürün yelpazesini gün geçtikçe geliştirmekteki tek amacı müşterilerini farklı tatlarla ve sunumlarla tanıştırmak olan Bistro G Cafe, tüm eşsiz tatlarını misafirlerine özen ile hazırlayıp, sunuyor. En büyük ayrıcalığı sıcak ve samimi bir ortamda kalite ve rahatlığı, aynı anda misafirlerine sunmak olan Bistro G Cafe; kurumsal tasarımı, rahat ve şık mimarisi ile kendi özel tatlarını FoodPark çatısı altında daha çok insana ulaştırmayı hedefliyor.

 

KAHVE KEYFİNİ ‘STARBUCKS-WPS’TE ÇIKARIN

Dünyanın önde gelen kahve markası Starbucks ile gerçekleştirilen iş ortaklığı ile Starbucks’ın kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanan benzersiz lezzetler; FoodPark çatısı altında, Starbucks-WPS Mağazası’nda kahve severlerle buluşuyor. Tüm Starbucks Mağazalarında olduğu gibi sadece kahve değil, onu tamamlayacak deneyimde FoodPark-Starbucks WPS’de en iyi şekilde sunulmakta.

 

ARSOUS BURGER’I KEŞFEDİN

Dünyanın farklı noktalarındaki başarılı tasarımları incelenerek yeni bir marka ile müşterilerle buluşturulan ‘Arsous Burger’, alışılagelmiş “burger” tarzı dışında, tamamen doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşuyor. Kullanılan tüm ham maddeleri, birinci kalite ürünlerden seçilen doyurucu lezzet olan ‘Arsous Burger’le geleneksel hamburger anlayışı değişiyor. FoodPark’a dahil olan ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği modern Mini Market’te de sağlıklı ve güvenli alışveriş imkanı sunuluyor.

 

YALIM GRUP GÜCÜ VE VİZYONU

Bir YALIM Grup teşekkülü olarak faaliyetine başlayan FoodPark  İskenderun’un, turizm alanında ülkemizin bir çok büyük markasına hizmeti veren danışmanlık kuruluşlarıyla işbirliği gerçekleştirilerek  ortaya çıktığını ifade eden yetkililer şunları söyledi:

“Hatay’ın en büyük özel ve tek Sağlık Turizmi Yetki Belgesine sahip olan sağlık kuruluşu Gelişim Hastanesi’ne değer katmak, hasta ve hasta yakınlarına en nitelikli hizmeti sunmak için yola çıktık, bu yolda fikirlerimiz, hayallerimiz büyüdü ve şehrimize Dünya’nın bir çok büyük şehrinde bulunan ama şehrimiz için bir ilk olacak tasarımı sunmaya karar verdik. Ekonomik büyüklüğü, kültürel zenginliği ve her anlamdaki gelişmişliği ile İskenderun’un her alanda olduğu gibi bu sektörde de sıra dışı ve modern bir işletme hak ettiğine inandık, her detay için en başarılı örnekleri inceledik ve şehrimizde benzeri bulunmayan bir işletme tasarımını insanımıza en iyi hizmeti sunmak için inşa ettik”

 

FoodPark’ın inşa süreci, çalışan seçim aşamaları, kurumsal kimlik ve kültür çalışmaları gibi her aşamasında profesyonel bir şekilde çalışan, sektördeki yenilikleri daima takip eden, hizmet çeşitliliğini zenginleştiren ve niteliğini sürdürülebilir kılmaya çalışan dinamik ve genç bir yönetimi bulunuyor. YALIM Grup’un gücü ve desteği ile yenilik heyecanını bir araya getiren FoodPark, İskenderun’u yeniliklerle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FoodPark, İskenderun,
Yorumlar
Haber Yazılımı