Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 12:13
 
Fırtınada uçan çatı on aracın üzerine düştü!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde gece saatlerinde etkili olan kuvvetli fırtına bir sitede binanın uçan çatısı, sakinlere ait on aracın üzerine düşerek büyük hasar oluşturdu.
Yaşam Haberi
Fırtınada uçan çatı on aracın üzerine düştü!

İskenderun Körfezi açıkları ile kent merkezinde dün gece saatlerinde zaman zaman hızı 50-100 kuvvetinde esen fırtınaya yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Yapılan uyarı ile akşam saatlerinde körfez açıklarında avlanan balıkçılar teknelerini barınağa çekti. Gece yarısı şiddetini denizde ve kent merkezinde arttıran fırtınada geçtiğimiz haftalarda Modern Evler Mahallesinde bir sitede yaşanan çatı uçma olayı dün gece de bir başka binada yaşandı. Fırtınada uçan çatı, site sakinlerine ait park halindeki on aracın üzerine düşerek büyük hasar oluşmasına neden oldu.

Sabah saatlerinde manzarayla karşılaşan araç sakinleri fırtınanın yarattığı tahribat ve zararı görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Binaların çatısının bölgede esen fırtınaya dayanamayacağını daha önce Müteahhitte ilettiklerini ifade eden araçları zarar gören site sakinleri, bu sitede fırtınadan uçan ikinci çatı olduğunu, o zaman da araçların zarar gördüğünü, bugün ise on aracın büyük hasar gördüğünü konuyu yargıya taşıyacaklarını söylediler.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fırtınada, uçan, çatı, on, aracın, üzerine, düştü!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı