ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
02 Ocak 2021 - Cumartesi 14:30
 
Firmaya Yer Teslimi Yapılacak
Arsuz ilçesine yapılması planlanan Devlet hastanesinin arazisinde inceleme yapan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve beraberindeki heyet firmaya yer tesliminin birkaç gün içinde gerçekleşeceğini söyledi.
Siyaset Haberi
Firmaya Yer Teslimi Yapılacak

Araziyi Kaymakam Musa Sarı,  Milletvekili Abdulkadir Özel ,  ilçe Sağlık Müdürü doktor Yasin Yıldırım , Ak Parti ilçe Başkanı Bünyamin Nal  yerinde gezip incelerken önümüzdeki hafta içi ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacağını bildirdi.

AK Parti Hatay Milletvekili Özel, Hatay’ın tüm sağlık yatırımları için Sağlık Bakanlığı’nı adeta markaja aldıklarını ifade ederek,” Belen Devlet Hastanesi’nin yer teslimi yapıldı ve önümüzdeki hafta içi Arsuz Devlet Hastanesinin de yer tesliminin de yapılarak en kısa zamanda tamamlanması ve hizmete açılması için takipçisi olacağım ”dedi.

 Kaymakam Musa Sarı, da emeği bulunan, katkı sunan başta Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan olmak üzere Milletvekili Abdulkadir Özel ve sağlık bakanlığı yetkilileri ile il Sağlık Müdürü Doktor Mustafa Hambolat ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Firmaya, Yer, Teslimi, Yapılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı