ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 15:04
 
Festivalde İllüzyonist komedyen Faruk Ağar farkı…
İllüzyonist komedyen Faruk Ağar ile ekibi üç gün boyunca özellikle çocuklara yönelik sunduğu gösteriler ve programla konuklarına unutamayacakları keyifli anlar yaşattı.
Magazin Haberi
Festivalde İllüzyonist komedyen Faruk Ağar farkı…

İskenderun Beş Temmuz etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen sosyal ve kültürel etkinlikler iki haftadır devam ediyor. Akşam konser alanını dolduran ailelerin yanı sıra çocuklar için de Belediye 2 No’lu Aile Çay Bahçesinde birbirinden ilgi çekici gösteri ve animasyonlar vardı. İllüzyonist Komedyen Faruk Ağar ve gösteri ekibi 2 No'lu Belediye Gazinosunda 19.00 - 23.00 saatleri arasında üç gün boyunca çocukları eğlendirdi. Mickey mause, mini mause, çizgi filim karakterleri, maskotlar, aşık ile maşuk, balon gösteri ekibi çocuklara bir birinden ilgi çekici gösteriler gerçekleştirdi.

EVET-HAYIR DEMEYENLERE ÖDÜL!

Bir zamanlar TRT’de Erkan Yolaç’ın yaptığı ‘Evet-Hayır’ dememe yarışması programını gösterilerine uyarlayan İllüzyonist komedyen Faruk Ağar İskenderun’da da çocuklarla yarıştı, kimi karşısında zorlandı, hediyeyi verdi, kimini de kolay ‘evet veya hayır’ dedirterek alkışlarla yerine gönderdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Festivalde, İllüzyonist, komedyen, Faruk, Ağar, farkı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı