Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 19:09
 
FC Meydan Gençlik-İskenderun Vetaranlar:0-0
HBB tarafından organize edilen 35. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez (F) Grubunda mücadele eden FC Meydan Gençlik ile İskenderun Vetaranlar takımı karşılaşmasında gol sesi gelmedi ve maç 0-0’lık skorla noktalandı.
Spor Haberi
FC Meydan Gençlik-İskenderun Vetaranlar:0-0

Karaağaç sentetik sahasındaki karşılaşmayı İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Destek Hizmetler müdürü Ergün Saydam, HBB Spor Organizasyonlar Şube Müdürü Eray Özdemir, ASKF Başkan Yardımcısı Ayhan Dik de birlikte izledi. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile diğer protokol üyeleri, her iki takıma başarılar diledi.

 

Hatay bölgesi hakemlerinden Mehmet Bayraktaroğlu, Abdullah Semerci ile Murat Yurttaş'ın yönettiği karşılaşmada FC Meydan Gençlik Spor'dan Ömer Faruk Kartal, İskenderun Vetaranlar takımından da Şehmuz Yavuz, kırmızı kart gördü.

 

Maçın her iki yarısında takımların atakları, yakaladıkları pozisyonlar gole çevrilemeyince maç başladığı gibi 0-0’lık skorla sonuçlandı. Alına bu sonucun ardından FC Meydan Gençlik 3 karşılaşmada 7 puanı, İskenderun Vetaranlar takımı da 3 karşılaşmada 4 puanı bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: FC, Meydan, Gençlik-İskenderun, Vetaranlar:0-0,
Yorumlar
Haber Yazılımı