ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 12:48
 
Evi yanan Suriyelinin eşyaların tamamı kül oldu!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir sene önce evleri su basan Suriyeli ailenin bu kez elektrik kontağından çıktığı belirtilen yangında eşyalarının tamamı kül oldu. Yangın çıktığı sırada uyuyan Suriyeli ise yanmaktan son anda kurtarıldı.
Yaşam Haberi
 Evi yanan Suriyelinin eşyaların tamamı kül oldu!

Edinilen bilgilere göre, dün gece Meydan Mahallesinde elektrik kontağı yüzünden çatıda başlayan yangında 6 kişilik Suriyeli ailenin yaşadığı ve kısa sürede evin her yerini alevler sardı.

Sebze-Meyve Pazarında hamallık yaptığı öğrenilen evin reisi Suriyelinin erken uyuduğu, komşularının haber vermesi üzerine son anda içeriden çıkarılarak yanmaktan kurtulduğu, bu arada eşi ve 4 çocuğunun da evlerinin yakınındaki akrabalarına gitmesi ise büyük bir faciayı önlediği belirtildi.

İtfaiye yanan evi söndürmek için yoğun çaba harcamasına karşın, içerdeki eşyaların tamamının kül olduğu ve kullanılamaz hale geldiği belirlendi.

TALİHSİZLİĞİN BÖYLESİ!

Geçen sene de aynı Suriyeli ailenin oturduğu evi kuvvetli yağış sonucu su bastığı, hemen hemen aynı günlerde de kış mevsiminin, soğukların bastırdığı şu günlerde Suriyeli aile evlerinin yanmasıyla bu kez ortada kaldı.       

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Evi, yanan, Suriyelinin, eşyaların, tamamı, kül, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı